воскресенье, 11 сентября 2016 г.

Мотивація для вивчення англійської

Мотивація для вивчення англійської

Вивчення англійської мови - це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації та твердої впевненості в успішності його завершення. Для того щоб домогтися серйозних результатів у навчанні, будь-яка людина має потребу в мотивації, адже без неї первісний ентузіазм проходить дуже швидко і процес вивчення мови перетворюється на рутину.
Тому, перш ніж приступити до освоєння мови, необхідно чітко уявляти, для чого це потрібно та які можливості можуть відкритися. Знання мови сприяє розвитку розумового потенціалу, розширенню світогляду, професійному зростанню, повазі й визнанню серед друзів і колег. До найбільш же сильних мотивуючих факторів, які спонукають людину приступити до вивчення англійської мови, можна віднести:
1. Успішне просування по кар'єрних сходах. Адже працівник, який володіє іноземною мовою, цінується набагато вище. Відповідно, шанси отримати більш високу посаду значно зростають. До того ж є можливість улаштуватись на роботу в іноземну компанію або сміливо вирушати працювати за кордон.
Володіння англійською дозволяє вести листування та переговори з іноземними партнерами, писати наукові праці, статті та публікуватися у закордонних виданнях, що також істотно підвищує кар'єрні перспективи.
2. Можливість навчатися за кордоном. Знаючи мову, можна спробувати свої сили і вступити до іноземного університету або ж пройти стажування за своєю спеціальністю за кордоном.
3. Необмежений доступ до інформації. Англійська мова - це міжнародний засіб спілкування, тому що саме нею проходить більшість міжнаціональних конференцій, форумів, семінарів, видається величезна кількість технічної та наукової літератури. За даними «Вікіпедії», більше 50 % усієї інформації, розміщеної в Інтернеті, опубліковано саме англійською, що відкриває величезні можливості з вивчення будь цікавить тематики.
4. Задоволення власних амбіцій і прагнення до саморозвитку. Успішне освоєння англійської мови - це відмінна можливість продемонструвати наполегливість у досягненні поставленої мети, а також власні інтелектуальні здібності. Вивчення будь-якої мови є й чудовою тренуванням пам'яті, що в подальшому дозволяє легше засвоювати будь-який матеріал.
5. Відсутність мовного бар'єра під час подорожей, адже англійську в якості рідної використовують понад 400 млн осіб, ще близько 1 млрд вільно нею розмовляють. Англійська мова використовується в усіх готелях світу, аеропортах, на вокзалах, у великих музеях, тому її знання автоматично вирішує численні проблеми, з якими може зіткнутись турист під час подорожі. Знання англійської призводить до стирання культурних і національних кордонів, бо людина починає відчувати себе громадянином світу й може легко вступати в контакт із представниками інших народів.
6. Наявність родичів або друзів за кордоном є чудовою мотивацією для вивчення англійської, адже це дозволяє не втрачати родинні та дружні зв'язки, а також не відчувати проблем у спілкуванні з новим членом сім'ї. Крім того, наявність у сім'ї іноземця, яки володіє англійською, сприяє вивченню культури та традицій його країни, а зробити це без знання мови практично неможливо.
7. Можливість насолоджуватися творами мистецтва в оригіналі (книги, пісні, фільми, вистави тощо), адже відомо, що при перекладі з іноземної мови перекладач інтерпретує твір по-своєму. А перегляд фільмів англійською дозволяє не тільки оцінити видовищність картини та її сюжет, а й отримати задоволення від гри акторів, яка повністю втрачається при дубляжі.
8. Допомога своїм дітям при вивченні англійської мови. Знання мови та її постійне вживання в домашніх умовах значно полегшує процес її вивчення дітьми, оскільки навчання буде проходити у природних умовах і без будь-якого примусу. У перспективі ж удасться заощадити значні фінансові кошти, які в подальшому довелось б витратити на репетиторів чикурси вивчення англійської.
Однією з найбільш сильних мотивацій для продовження вивчення мови є отримання першого результату. Адже ніщо так відмінно не мотивує, як наявність позитивного результату при виконанні якої-небудь справи. Поступово прогрес буде ставати все помітнішим, а подальше навчання буде проходити тільки в задоволення. Адже з кожним новим заняттям процес засвоєння матеріалу здійснюється швидше, а значить, і вивчення мови буде просуватись набагато ефективніше.
І головне, пам'ятати, що мотивація - це потужний психологічний інструмент, бо саме вона допомагає не припиняти рух уперед, а наполегливо просуватись до своєї мети й долати всі труднощі у вивченні англійської мови.

Іноземні мови. Критерії оцінювання навчальних досягнень.


Іноземні мови. Критерії оцінювання навчальних досягнень


КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ З ІНОЗЕМНИХ МОВ У СИСТЕМІ ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ
Основними видами оцінювання з іноземної мови є поточне, тематичне, семестрове, річне оцінювання та підсумкова державна атестація. Більшість прийомів поточного оцінювання спрямовано на детальну перевірку окремих параметрів мови або вмінь мовлення, яких щойно навчили, тематичне оцінювання проводиться на основі поточного оцінювання й виставляється єдиний тематичний бал. Під час виставлення тематичного бала результати перевірки робочих зошитів не враховуються.
Семестрове оцінювання з іноземної мови проводиться один раз наприкінці семестру за чотирма видами мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письмо).

Гурток "Спілкуємося англійською"

Увага!
Гуроток "Спілкуємося англійською" продовжує свою роботу. 
Прийом заяв та організаційні питання з 3 вересня.
Гурток чекає на тебе, як завжди, 
щосуботи о 9:00 год. в кабінеті №105.
Керівник групи, Тетяна Петрівна.

четверг, 7 июля 2016 г.

Як учням зберегти знання англійської мови влітку?



Як учням зберегти знання англійської мови влітку?


summerЗакінчення навчального року – велике свято для учнів, які максимально наближаються до такого бажаного та довготривалого відпочинку, і повторення пройденого матеріалу відсутнє в списку їх літніх бажань.
Проте, вчителі та батьки знають, що літо швидкоплинне і так само швидко знання вивітрюються з дитячих голів, що є зовсім небажаним. Практика англійської мови влітку є чудовим інструментом для підтримання знань на бажаному рівні, але дітям може бути запропоноване
не будь-яке завдання. Літні завдання мають відповідати важливим критеріям а саме:

MM Publications Ukraine

MM Publications Ukraine
Open books open mindhttp://mmpublications.com/Міжнародне видавництво MM Publications пропонує інноваційні та високоякісні навчальні матеріали для вивчення англійської мови

Літо – час для веселої роботи!
Нещодавно ми розглядали, яким чином зацікавити школярів займатись англійською влітку.
А сьогодні хочемо звернути Вашу увагу на матеріали для наймолодших та найвибагливіших читачів та довести, що англійська – це весело, особливо із книжками від MM Publications.
Вивчайте англійську разом із вашою дитиною, граючись!
#http://mmpublications.com.ua/katalog/adaptovana-literatura/little-books/

понедельник, 13 июня 2016 г.

ХАРАКТЕРИСТИКА СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016 РОКУ
ХАРАКТЕРИСТИКА СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ
З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Зміст роботи визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з
іноземних мов (англійська мова) для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на
основі повної загальної середньої освіти (затверджено Міністерством освіти і науки
України, наказ від 01.10.2014 р. № 1121; лист від 20.10.2015 р. № 1/11-15239).
Загальна кількість завдань роботи – 43.
На виконання роботи відведено 120 хвилин.
Сертифікаційна робота складається з трьох частин:
 Читання.
 Використання мови.
 Письмо.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЗАВДАННЯ З РОЗГОРНУТОЮ ВІДПОВІДДЮ (ВЛАСНОГО ВИСЛОВЛЕННЯ) З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016 РОКУ
КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЗАВДАННЯ З РОЗГОРНУТОЮ ВІДПОВІДДЮ
(ВЛАСНОГО ВИСЛОВЛЕННЯ) З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Критерії Змістовий вияв і композиційне оформлення критерію Бали
а.
Змістове наповнення
опрацювання умов,
зазначених у ситуації
а1 – перша умова
а2 – друга умова
а3 – третя умова
а1 – перша умова
Умова опрацьована повністю 2
Умова лише згадана 1
Умова не опрацьована й не згадана 0

Відповіді на Зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року з англійської мови

Зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року
з англійської мови
Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи

Зошити № 1, 4, 7, 10, 13 Зошити № 2, 5, 8, 11, 14 Зошити № 3, 6, 9, 12, 15
Відповідь Відповідь Відповідь
1 C D B
2 H A G
3 E F D
4 A B H
5 G H F
6 B C A
7 B C A
8 D A C
9 A B D
10 D A C

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ


ЗНО-2016: Як розрахувати бал з англійської мови


Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 56 балів). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

вторник, 9 февраля 2016 г.

Гра "Puzzle" - 15 лютого, 14:00 год


Увага учасників
гри Puzzle, 2016 рік!

Гра проводитиметься 
15 лютого,
початок о 14:00 год.
в кабінеті  21.

Всеукраїнська гра з англійської мови "Puzzle", 2016 рік


ПРАВИЛА
Всеукраїнської гри з англійської мови «Рuzzle»
1.    Загальні положення
1.1. «Рuzzle» – щорічна гра з англійської мови, літератури та історії (далі – Гра).
1.2. Авторські права на Гру належать колективу її Авторів.
1.3. Авторські права на всі завдання Гри належать Методичній комісії Гри.
1.4. Офіційний сайт Гри в Інтернеті: http://рuzzle-game.com.ua/.

среда, 27 января 2016 г.

10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

BBC Learning English - можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English - шестихвилинні ролики на різні теми один з найпопулярніших серед користувачів.

Livemocha - це справжнісінька соціальна мережа для вивчаючих іноземні мови. Livemocha - спільнота ентузіастів: вчителі, лінгвісти і, звичайно, всі хто просто вивчає іноземну мову. Члени спільноти допомагають один одному вчитися. Виконали завдання - носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику. Можете знайти напарника: ви вчите англійську, а йому допомагаєте у вивченні російської і все це в режимі реального часу.

Програма ЗНО з іноземних мов

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
01.10.2014 р. № 1121
ПРОГРАМА
ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ
З ІНОЗЕМНИХ МОВ
для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти

ЗНО 2016

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016 РОКУ
ХАРАКТЕРИСТИКА СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ
З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Зміст роботи визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з
іноземних мов (англійська мова) для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на
основі повної загальної середньої освіти (затверджено Міністерством освіти і науки
України, наказ від 01.10.2014 р. № 1121; лист від 20.10.2015 р. № 1/11-15239).
Загальна кількість завдань роботи – 43.
На виконання роботи відведено 120 хвилин.
Сертифікаційна робота складається з трьох частин:
 Читання.
 Використання мови.
 Письмо.

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів


Іноземні мови. Критерії оцінювання навчальних досягнень


КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ З ІНОЗЕМНИХ МОВ У СИСТЕМІ ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ
Основними видами оцінювання з іноземної мови є поточне, тематичне, семестрове, річне оцінювання та підсумкова державна атестація. Більшість прийомів поточного оцінювання спрямовано на детальну перевірку окремих параметрів мови або вмінь мовлення, яких щойно навчили, тематичне оцінювання проводиться на основі поточного оцінювання й виставляється єдиний тематичний бал. Під час виставлення тематичного бала результати перевірки робочих зошитів не враховуються.
Семестрове оцінювання з іноземної мови проводиться один раз наприкінці семестру за чотирма видами мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письмо).
Рівні навчальних досягнень
Бали
Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів
Аудіювання*

I. Початковий
1
Учень (учениця) розпізнає на слух найбільш поширені слова в мовленні, яке звучить в уповільненому темпі
2
Учень(учениця) розпізнає на слух найбільш поширені словосполучення в мовленні, яке звучить в уповільненому темпі
3
Учень (учениця) розпізнає на слух окремі прості непоширені речення й мовленнєві зразки, побудовані на вивченому мовному матеріалі в мовленні, яке звучить в уповільненому темпі

II. Середній
4
Учень (учениця) розпізнає на слух прості речення, фрази та мовленнєві зразки, що звучать у нормальному темпі. В основному розуміє зміст прослуханого тексту, в якому використаний знайомий мовний матеріал
5
Учень (учениця) розуміє основний зміст поданих у нормальному темпі текстів, побудованих на вивченому мовному матеріалі
6
Учень (учениця) розуміє основний зміст поданих у нормальному темпі невеликих за обсягом текстів, побудованих на вивченому мовному матеріалі, які містять певну кількість незнайомих слів, про значення яких можна здогадатися

III. Достатній
7
Учень (учениця) розуміє основний зміст поданих у нормальному темпі текстів, побудованих на вивченому мовному матеріалі, які містять певну кількість незнайомих слів, про значення яких можна здогадатися, сприймає більшу частину необхідної інформації, подану у вигляді оціночних суджень, опису, аргументації
8
Учень (учениця) розуміє основний зміст стандартного мовлення в межах тематики ситуативного мовлення яке може містити певну кількість незнайомих слів, про значення яких можна здогадатися. В основному сприймає на слух експліцитно подану інформацію
9
Учень (учениця) розуміє основний зміст мовлення, яке може містити певну кількість незнайомих слів, про значення яких можна здогадатися, а також сприймає основний зміст повідомлень і фактичну інформацію, подану в повідомленні

 

IV. Високий
10
Учень (учениця) розуміє основний зміст мовлення, яке може містити певну кількість незнайомих слів, про значення яких можна здогадатись, а також основний зміст чітких повідомлень різного рівня складності
11
Учень (учениця) розуміє тривале мовлення, яке може містити певну кількість незнайомих слів, про значення яких можна здогадатися. Уміє знаходити в інформаційних текстах з незнайомим матеріалом необхідну інформацію, подану у вигляді оціночних суджень, опису, аргументації
12
Учень (учениця) розуміє тривале мовлення й основний зміст повідомлень, сприймає на слух подану фактичну інформацію в повідомленні
* Обсяг тексту, рівень складності, лексична та грамматична наповнюваність, тематика текстів формуються вчителем відповідно до Програмових вимог, для кожного етапу навчання та типу навчального закладу.

четверг, 21 января 2016 г.

Указом Президента 2016-й оголошено Роком англійської мови в Україні

16 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Указ, 
за яким 2016-й стане Роком англійської мови в Україні. 
Тож наступного, 2016 року, в Україні мають відкритись нові можливості для вивчення англійської мови. У вишах викладатимуть англійською, відкриють курси не лише для студентів, аспірантів та викладачів, а й, відповідно до указу Президента, для інших громадян. Також передбачається розширення мережі гуртків із вивчення англійської мови у позашкільних навчальних закладах тощо.
Крім того, вивчення англійської мови додадуть до програм підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. А облдержадміністраціям, зокрема, доручено забезпечити доступність послуг із вивчення англійської мови та запровадити на регіональному телебаченні освітніх програм.

Конкурси «Час Української культури» (Ukrainian Culture Time) та «Моя Батьківщина» (My Motherland)



Видавництво «MM Publications» підтримує ініціативу Міністерства освіти і науки України про оголошення 2016 року Роком англійської мови, і з метою підвищення рівня професійної кваліфікації вчителів та популяризації англійської мови серед учнів оголошує конкурси для учнів.
Оголошуються конкурси «Час Української культури» (Ukrainian Culture Time) та «Моя Батьківщина: місце, де я живу/ місце, яке я люблю» (My Motherland: the place where I live / the place I love the most) для вчителів та учнів.

Мотивація для вивчення англійської

Ніщо так відмінно 
не мотивує, як наявність
позитивного результату
на самому початку справи.
Мотивація для вивчення англійської
Вивчення англійської мови - це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації та твердої впевненості в успішності його завершення. Для того щоб домогтися серйозних результатів у навчанні, будь-яка людина має потребу в мотивації, адже без неї первісний ентузіазм проходить дуже швидко і процес вивчення мови перетворюється на рутину.
Тому, перш ніж приступити до освоєння мови, необхідно чітко уявляти, для чого це потрібно та які можливості можуть відкритися.